טיפול CBT בחרדות

טיפול CBT בחרדות היא שיטה בה המטפל יעבוד איתך יחד על מנת לזהות דפוסי חשיבה לא מדויקים או שליליים, בכדי להחליף אותם במחשבות מציאותיות ומעצימות.

בכדי להתשחרר מחרדה ולצאת מה- LOOP קובעים פגישת ייעוץ או מחייגים.

ייתכן שאתם סובלים מפחד גבהים או פחד מפני מקומות סגורים ועליכם לעלות במעלית לקומה 18 כדי להגיע לראיון עבודה, אולי אתם סובלים מחרדה חברתית או פחד במה ונדרשתם לדבר בפני קהל במסגרת הלימודים או העבודה. ייתכן והחרדה שלכם הגיעה לרמות בהן אתם חיים בפחד מפני התקף החרדה הבא ומעדיפים להישאר בבית ולא להסתכן בכך שהתקף החרדה יתעורר.

אם הרגשתם שהתיאורים האלו מתאימים לכם, אני פה בשבילכם. יחד, נלמד איך להתגבר על החרדות ולחזור לחיים נורמליים בעזרץ טיפול בחרדות CBT.

טיפול CBT בחרדות

טיפול בחרדות CBT

שיטת סי.בי.טי. – או בשמה העברי טיפול התנהגותי -קוגניטיבי – היא שיטה ייחודית שפותחה בעקבות הבנה גוברת והולכת אודות הקשר בין הגוף, למוח ולנפש. טיפול קוגניטיבי-התנהגותי מטפל בשני אלמנטים עיקריים המובילים לחרדה: מחשבות (קוגניציות) המובילות לחרדה, ותגובות התנהגותיות-גופניות המאפשרות לחרדה להשתלט על האדם. 

בטיפול בחרדות CBT, אנו מפתחים מודעות גבוהה יותר לגוף שלנו באמצעות שיטות להרגעת הגוף כגון מדיטציה, נשימות ומתיחות. הטיפול עוזר למטופלים להבחין במחשבה בעייתית או מזיקה המשפיעה עליהם לרעה, ולהצליח להתגבר עליה. אנשים שהשלימו תהליך של טיפול בחרדות CBT מצליחים להתמודד עם החרדות שלהם – ולהתגבר עליהן.

מנגנוני ההתמודדות הנלמדים בחדר הטיפולים ילוו אתכם במהלך חייכם ויעזרו לכם להתמודד עם מגוון אתגרים. 

טיפול בדיכאון

לתיאום שיחת ייעוץ

הציגו את עצמכם ואני אחזור אליכם תוך זמן קצר.

Call Now Button דילוג לתוכן